משלוחים חינם לירושלים והסביבה - בקניה מעל 199

תקנון האתר, תנאי שימוש ופרטיות

תקנון

מבוא:

האתר של אלוף החיות הינו אתר למכירת מזון וציוד לחיות מחמד/חיות בית: כלבים, חתולים, דגים, מכרסמים ובעלי כנף.

בעלי הזכויות באתר מאשרים גלישה ורכישה באתר בכפוף לתנאים המפורטים בהמשך, גולש שאינו מסכים לתנאי השימוש מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר. רכישה/גלישה באתר מעידה על הסכמה לתנאי תקנון זה.

גלישה באתר ו/או צריכת שירותים אחרים שמספקת "אלוף החיות, כפופים להוראות כל דין ולתקנון האתר אשר יתעדכן על ידי החברה מעת לעת. יש לקרוא בעיון את תנאי השימוש, מאחר ועצם השימוש והפעילות באתר מהווים הסכמה לקבלת תנאי התקנון ללא כל הגבלה או הסתייגות.

זמני פעילות האתר:

ימים א-ה, מהשעה 9:00 עד השעה 19:00

ימי ו וערבי חג, מהשעה 9:00 עד השעה 14:00

קנייה באתר:

מי רשאי לקנות באתר?

כל אזרח בעל תעודת זהות ישראלית מעל גיל 16 שנים שבבעלותו דוא"ל וכרטיס אשראי ישראלי.

האתר של אלוף החיות נועד לשימוש קמעוני ואינו משמש כספק סיטונאי לחניות ויבואנים  בתחום חיות המחמד. החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לכבד ו/או לבטל הזמנות ו/או רכישות אשר לעניות דעתה ועל פי שיקול דעתה נעשו למטרות מסחריות ובכלל זה מכירות סיטונאיות,  מכירות קמעונאיות , או מכירות לצדדים שלישיים כלשהם והיא תנקוט בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה כנגד מפרי זכויותיה. ביטול העסקה יעשה על ידי שליחת מייל למייל ההרשמה באתר או על ידי שיחת טלפון.

החברה רשאית למנוע מגולש לרכוש מוצרים ו/או לקבל שירותים (להלן "המוצרים") באתר באופן זמני או לצמיתות, וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי למסור הודעה על כך מראש על פי שיקול דעתה הבלעדי.

קנייה באתר:

בתהליך הרכישה, הלקוח התבקש לספק את הפרטים הבאים: סיסמא לאתר, שם מלא, כתובת מדויקת, מספר תעודת זהות, כתובת דואר אלקטרוני וטלפון. ללא מסירת כל הפרטים המלאים הנ”ל, לא תושלם פעולת הרכישה.
מבלי לפגוע באמור לעיל, במקרה של תשלום באשראי השלמת הרכישה תלויה באישור חברת האשראי.

על פי חוק, הגולש לא חייב למסור את הפרטים בטופס הרישום ומסירתם תלויה ברצונו בלבד. עם זאת, אם לא הוא לא מסר את כל הפרטים המבוקשים הוא לא יוכל לבצע את הרכישה.

מסירת פרטים כוזבים הינה עברה פלילית ע”פ החוק.
במקרה שכזה אלוף החיות שומרת לעצמה את הזכות לבטל את המכירה ואף לנקוט בצעדים משפטיים כנגד מגישי הפרטים הכוזבים.

הצהרת פרטיות:

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אלוף החיות עושה שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה. המידע לא יועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). כתובת הדוא"ל לא תימסר לכל צד ג או כל גוף אחר.

אישור ההזמנה:

אחרי שהרוכש אישר את הזמנתו באתר ההזמנה לשם ביצוע, החל מרגע אישור ההזמנה כאמור ההזמנה לא ניתנת לשינוי או ביטול. מערכת האתר שולחת אישור הזמנה אוטומטי למייל שנמסר בתהליך ההרשמה. אישור זה אינו מהווה אישור סופי לשליחת ההזמנה. במידה ויש חוסר במלאי של אותו מוצר או סיבה אחרת שמונעת מאלוף החיות לשלוח את המוצר, החברה  תיצור קשר עם הלקוח דרך דוא"ל או דרך הטלפון ותציעה לו להחליף את המוצר או להשיב לו את כספו בחזרה.

מובהר כי ייתכנו מקרים חריגים של טעויות ביחס למידע על המוצרים באתר לרבות מחירם. טעויות אלו הינן בתום לב, הנובעות מטעות אנוש או טעות הקלדה בולטות בחריגותן, במקרים אלה לא יוכל המשתמש ליהנות מהטעות והוא יהיה זכאי לרכוש את המוצר במחיר הנכון.

ביטול הזמנה:

משתמש רשאי לבטל רכישת מוצר ששוויו מעל 50 ש"ח, באמצעות פניה בכתב לחברה, בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") ותקנותיו ומדיניות החזרת ו/או החלפת מוצרים ושירות כמופיע באתר. ככלל ביטול העסקה יתאפשר מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את פרטי העסקה האמורים בחוק הגנת הצרכן, ובניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ש'ח, לפי הנמוך מביניהם. ביטול עסקאות בכרטיס אשראי יכולה להוביל אף לעמלת ביטול נוספת בגין סליקה בגובה 2.5% נוספים לדמי הביטול. כנגד החזרת מוצר שעלותו פחות מ- 50 ₪ יינתן זיכוי בלבד. בנוסף לדמי הביטול כאמור, במידה והחבילה של הלקוח נארזה יתכן חיוב נוסף על עלויות משלוח, 40  ש"ח עבור כל כיוון עבור כל חבילה. (למעט מקרים חריגים בהם עלות המשלוח שהחברה חוייבה הייתה גבוהה יותר. במקרים אלו אלוף החיות תחייב את הלקוח בעלות ההובלה ששילמה). החברה שומרת לעצמה לחייב עלויות נוספות במידה ונגרמו לה עקב ביטול העסקה.

מבלי לגרוע באמור לעיל כל אלוף החיות שומרת לעצמה את הזכות לקזז מסכום הזיכוי כל הוצאה שנגרמה לה עקב ביטול העסקה לרבות דמי משלוח.

בעת ביטול עסקה עקב פגם, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר במחסני החברה, המוצר יוחזר על חשבון החברה.

ביטול העסקה יעשה על ידי שליחת דוא"ל לחברה בכתובת alufhachayot@gmail.com

ביטול העסקה אינו מתאפשר במקרים הבאים:

במוצרים שלא ניתן להשתמש בהם פעם נוספת ו/וא לספקן לצרכן אחר ו/או מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד לחזרתם לעסק ("טובין פסידים" כמשמעם בחוק הגנת הצרכן).

2) המוצר יוצר במיוחד עבור הלקוח.

3) המוצר או אריזתו פגומים או תקולים.

4) המוצר לא הוחזר באריזתו המקורית

5) עברו יותר מ14 יום מיום הרכישה.

משלוחים:

אלוף החיות  מבצעת משלוחים עד הבית בכל הארץ בתנאים הבאים.

מינימום הזמנהבאזור גוש דן וירושלים 160 ₪ ויסופק בתוך 1-3 ימי עסקים, ניתן לצלצל לחנות כדי לקבל מועד אספקה מדויק יותר.

מינימום הזמנה בשאר חלקי הארץ 250 ₪ מוגבל ל25 ק"ג, בתוך 3 ימי עסקים. במידה ומשקל ההזמנה עולה על 25 ק"ג, אלוף החיות תיצור קשר עם הלקוח ותעדכן אותו בעלות המשלוח.

מינ' הזמנה לאזורים חריגים 250 ₪ ומוגבל ב25 ק"ג, במידה ומשקל ההזמנה עולה על 25 ק"ג, אלוף החיות תיצור קשר עם הלקוח ותעדכן אותו בעלות המשלוח. המשלוח יסופק ללקוח בתוך 6 ימי עסקים. אזורים חריגים (קיבוצים, מושבים, יישובים מעבר לקו הירוק, אילת והערבה, רמת הגולן או כל יישוב הקטן מ250 בתי אב)

במידה וההזמנה בוצעה לאחר השעה 13:00 מועד ביצוע ההזמנה יחשב יום העסקים הבא.

במידה והמשלוח מתעכב בגלל חברת המשלוחים או כוח עליון, ללקוח תהיה אפשרות לבטל את המשלוח ולקבל החזר כספי מלא ללא כל פיצוי או תמורה נוספת.

באזורים שאלוף החיות לא מבצעת משלוחים עם שליח שלה, אלה עם חברת שליחיות לא ניתן לשלוח מוצרים שבירים או גדולים ויתכן שיהיה צורך בחיוב נוסף עבור המשלוח. בכל מקרה לאלוף החיות לא תיהיה שום זכות לגבות תשלום מהלקוח ללא אישורו.

מוצרים גדולים כמו אקווריום, טרריום או כלובי הטסה במידות גדולות ידרשו לתוספת משלוח, בכל מקרה לאלוף החיות לא תיהיה שום זכות לגבות תשלום מהלקוח ללא אישורו.

המוצרים המוצגים באתר:

אלוף החיות עושה כל מאמץ לספק ללקוחותיה מוצרים איכותיים ומגוונים ככל שניתן במחירים הזולים ביותר. החברה מחזיקה במלאי את המוצרים בעלי הדרישה הגבוהה ביותר. המצאות של מוצר באתר לא מעידה על הימצאותו במלאי. לכן מומלץ לבדוק אם המוצר הדרוש נמצא במלאי בטרם הרכישה. במידה והמוצר לא נימצא במלאי אלוף החיות תעדכן את הלקוח על מועד הספקת המוצר על ידי היבואן ולאחר קבלתו, החברה תשלח את המוצר אל הלקוח.

אלוף החיות אינה מחויבת לספק מוצר שאינו קיים במלאי, והמשתמש מוותר על כל תביעה בכל הכרוך ונובע מכך. כמו כן ייתכן כי מוצרים הקיימים במלאי החנויות לא יופיעו באתר, והמשתמש מוותר על כל תביעה בכל הכרוך ונובע מכך.

בדף המכירה של כל מוצר ומוצר מופיעים התנאים למכירת המוצר. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונה ובין המוצר הנמכר.

אחריות על מוצרים:

האחריות על המוצרים הנמכרים באתר תינתן על ידי בעל האחריות, אלוף החיות לא תהיה אחראית לאיכותם, לטיבם, לעמידותם, ליכולת פעולתם התקינה ולמפרט.

תביעות ונזקים:

במידה וישנו קישור/לינק באתר המפנה לאתרים אחרים, לא תישא אלוף החיות  באחריות לתוכנם של אותם אתרים, למידע המתפרסם בהם או כל פרט אחר הקשור עמם ולא תהיה אחראית על כל נזק ישיר או עקיף שייגרם או עלול היה להיגרם לגולש כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע בשירותים באמצעות הקישור הנמצא באתר.

בכל מחלוקת שעניינה עסקת הרכישה, תהא לבית המשפט המוסמך באזור ירושלים סמכות שיפוט ייחודית ובלעדית.

אלוף החיות אינה אחראית על פעילותו התקינה של האתר, ועל אבטחת המידע באתר, על אף שתפעל לשם כך. למשתמש לא תהיה כל תביעה הכרוכה ונובעת מכך.

בימים אלו אלוף החיות פועלת על מנת להציג מחיר ל100 גר' מוצר מזון על פי הנדרש בחוק, לצערנו אנו תלויים בפלטפורמה עליה האתר בנוי ואנו זקוקים לפיתוח מצידם ולכן פרויקט זה עלול להתעכב.

Shopping Cart

קבלו מאיתנו 10% הנחה לקנייה הראשונה לנרשמים למועדון הלקוחות של אלוף החיות

דילוג לתוכן