משלוחים חינם לירושלים והסביבה - בקניה מעל 199

מכרסמים

איזה אוכל מומלץ למכרסמים?

מכרסמים הם חיית מחמד נפוצה בהרבה משקי בית. הם חיות חברתיות ודורשות הרבה תשומת לב וטיפול. אחת הדרכים לוודא שהמכרסמים שלכם בריאים היא לספק לו את המזון המתאים.

יש כמה מזונות שכדאי להימנע מהאכלת המכרסם שלך. מאכלים כגון שוקולד, אבוקדו, בצל, שעועית וענבים אסור לתת למכרסמים מכיוון שהם עלולים לגרום לבעיות בריאותיות חמורות לבעל החיים.

כאשר אתה מאכיל מכרסם, חשוב לוודא שיש לו מספיק חלבון, שומן ופחמימות בתזונה. כדאי גם לוודא שהם מקבלים מספיק ויטמינים ומינרלים. מכרסמים זקוקים להרבה מזון על מנת לשמור על רמות האנרגיה שלהם ולהישאר בריאים.

מכרסמים הם חיות מאוד חברתיות שצריך להחזיק בזוגות או בקבוצות. למכרסמים יש קצב חילוף חומרים גבוה והם זקוקים להרבה מזון כדי לשמור על רמות האנרגיה שלהם.

תזונה בריאה למכרסמים צריכה להיות עשירה בתכולת חלבון ותכולת סוכר נמוכה. כמו כן צריך להיות לו איזון טוב של ויטמינים, מינרלים, חלבונים, שומנים, פחמימות, תכולת מים ותכולת סיבים.

מזון למכרסמים הוא חלק חשוב מאוד מהתזונה שלהם, וניתן למצוא אצל אלוף החיות בחנות

תזונה בריאה למכרסמים צריכה להכיל 3 מרכיבים עיקריים: חלבון, שומן ופחמימות. חלבון הוא רכיב תזונתי חיוני לצמיחה, שומן מספק אנרגיה ומסייע בהתפתחות המוח, בעוד

שפחמימות נותנות להם אנרגיה לשחק ולחקור את סביבתם.

לעוד שאלות בנושא מזון למכרסמים אנו באלוף החיות נשמחל לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בכל שאלה !

Shopping Cart

קבלו מאיתנו 10% הנחה לקנייה הראשונה לנרשמים למועדון הלקוחות של אלוף החיות

דילוג לתוכן